Najpiękniejsze życzenia noworoczne

Kartki noworoczneKiedy zbliża się okres Bożego Narodzenia wysyłamy kartki świąteczne z życzeniami przede wszystkim do tych z którymi nie spotkamy się na wigilii. Treść takich pozdrowień jest różna życzymy sobie szczęścia, miłości, znalezienia dobrej pracy, pieniędzy i powodzenia w nadchodzącym Nowym Roku.

No właśnie a jeśli zbliża się Nowy Rok to i Sylwester. Warto wtedy przesyłać sobie życzenia to miły zwyczaj. Najczęściej są to wiadomości sms-owe lub mailowe, jednak kartkę też można wysłać. Oprócz typowo świątecznych karnetów w sklepach można znaleźć co prawda mniej, ale są kartki o tematyce którą nazwijmy noworoczną i sylwestrową. Bardzo duży wybór prezentują serwisy internetowe z kartkami elektronicznymi.

Są tam zabawne i oryginalne kartki, które można wysłać przyjaciołom oraz rodzinie. Wystarczy tylko wejść na odpowiednią stronę internetową, wybrać którąś z kartek, wpisać dane nadawcy i odbiorcy i wysłać na pocztę mailową. Jest to jeden z lepszych i szybszych sposobów na przesyłanie życzeń noworocznych, które drogą tradycyjną między świętami, mogły by nie dotrzeć do adresata. Odbiorca kartki otrzymuje na swoja pocztę linka, który musi otworzyć, aby obejrzeć przesłane do niego życzenia. Często wiąże się to ze sporym zaskoczeniem bo kartki elektroniczne bywają komiczne zwłaszcza te animowane.

Składając sobie życzenia na Nowy Rok najczęściej trzymamy w dłoni lampkę szampana kiedy wybija północ podczas zabawy Sylwestrowej. Tak naprawdę nie zawsze wiemy co powiedzieć, ale też nie układamy sobie specjalnie tekstu z życzeniami, no chyba że musimy wystąpić przed szerszym gronem osób. Zawsze te życzenia są spontaniczne i najczęściej życzymy innym tego czego sami sobie byśmy życzyli.

Tym, którzy lubią wysyłać niebanalne sms do znajomych w Sylwestra i Nowy Rok z pewnością pomocą będzie Internet- skarbnica sms-ów i ciekawych wierszyków. Są one rymowane, śmieszne i na pewno wywołają uśmiech na twarzy, tego kto je czyta. Właśnie o to chodzi w życzeniach noworocznych, żeby były dowcipne i humorystyczne, napawały optymizmem na nowy okres, zwłaszcza że zaczyna się wtedy karnawał i każdy chce się dobrze bawić.

Zawsze warto poszperać i przejrzeć wcześniej teksty z życzeniami, aby w przyszłym roku nie wysyłać do znajomych tych samych słów. Stawiamy na oryginalność i zaskoczenie w Boże Narodzenie.